Telefon

0538-393-1397

E-posta

mkasogutma@gmail.com

Açılış saatleri

7/24 Kesintisiz Hizmet

Yalıkavak Klima Servisi birçok kişinin zaman zaman ihtiyaç duyabileceği bir hizmettir. Klimalar kullanımları sırasında arıza verme ihtimali olan cihazlardır. Genel olarak tüm marka cihazların bakımı veya tamirini yapmaktayız. Bununla birlikte montaj ve demontaj hizmeti de vermekteyiz. Bodrum klima servisi olarak 7/24 hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda aynı gün servis imkanı sağlamaktayız. Salon tipi veya kaset tipi klima bakımlarını yapmaktayız. Split veya multi split klima tamiri hizmeti de vermekteyiz. Duvar tipi yani ev tipi klimaların satışını yapmaktayız.

Klimalar, ortam iklimlendirme cihazlarıdır. Elektrikle çalışırlar ve ortam sıcaklığını istediğiniz seviyeye getirirler. Kışın sıcak hava üfleme, yazın ise soğuk hava üfleme ayarı tercih edilir. Böylece ortamın ısısı hep istediğiniz seviyede olur. Ancak bazı sebeplerden ötürü klimaların arıza verme ihtimali vardır. Klima servisi ile tüm bu arızaların çözümü yapılır. 9,000 btu veya 12,000 btu klima gaz dolumu yapmaktayız. Bunun dışında 18,000 btu veya 24,000 btu klima gaz dolumu da yapmaktayız.

Yalıkavak Klima Servisi olarak hizmet veren firmalar da klima ile ilgili işlem yapan servis firmalardır. Adından da anlaşılacağı gibi Bodrum ilçesi bazında hizmet veren servis statüsünde olan yetkin kuruluşlardır. İş de bizim firmamız da bu alanda uzun yıllardır mevcut bilgi ve birikimi ile kurumsal çizgisinden ödün vermeden ilgili standartlara uygun olarak dünya normlarında hizmet veren bir firmadır. Alanında sahip olunması gereken bütün belgeleri vardır.

Önerilen makaleler