Telefon

0538-393-1397

E-posta

mkasogutma@gmail.com

Açılış saatleri

7/24 Kesintisiz Hizmet

Yalıçiftlik Klima Servisi Bir klimanın düzenli bir şekilde hava yayılımı yapması için rutin aralıklarla bakım yapılması gereklidir. Yalıçiftlik klima servisi firmamızda teknik makineler kullanarak klima yüzeylerinde oluşan kirliliği yok ediyoruz. Bakımını ve onarımını yapmış olduğumuz tüm klima modelleri daha çok enerji tasarrufu sağlamanızı elde eder. Klimaların en önemli sorunu kötü koku üfleme ve yüzeylerinde oluşan bakteri sorunudur. Yalıçiftlik klima firmamızda tüm bu sorunları kreatif çözümlerle yok ediyoruz. Klima servisi firmamızla iletişime geçerek servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. bölgesinin en büyük klima servisidir.

Bölgesel veya kurumsal olarak tanınan firmamız en uygun klima servisidir. 2021 yılı klima fiyatları olarak en iyi fiyatı bizden alın. Salon tipi veya kaset tipi klima sökme takma hizmeti vermekteyiz. 9,000 btu veya 12,000 btu klima gaz dolumu fiyatları 2021 yılı için 300 tl dir. 18,000 btu veya 24,000 klima gaz dolumu fiyatları 2021 yılı için 450 tl dir.

Ev tipi klimalarda duvar tipi klimalar ile hizmet sektöründeki salon tipi klimaların sorunları farklı olmaktadır. Firmamız, her türlü sorunu çözecek nitelikte ekipman ve donanıma sahip kuruluşların başında gelmektedir.

Klimaların gazları vardır ve hava sıcaklığını belirli bir derecede tutulması bu gazlar vasıtası ile gerçekleşir. Bu gaz miktarı azaldığında klimanın çalışması için daha fazla elektrik tüketmesi gerekir. Bu nedenle klima arıza gösterebileceği gibi elektrik faturaları da yüksek gelir. Klima servisleri gaz değerlerini kontrol ederek gerektiğinde gaz ekleme yapabilirler.

Önerilen makaleler