Telefon

0538-393-1397

E-posta

mkasogutma@gmail.com

Açılış saatleri

7/24 Kesintisiz Hizmet

Yahşi Klima Servisi evlerde, okullarda, camilerde ve daha birçok yaşam alanında kullanılan klimaların bakımlarını ve onarımını yerine getirir. Bodrum klima servisi olarak acil klima servisi hizmeti sunmaktayız. Bununla birlikte aynı gün servis imkanı sağlamaktayız. Klimaların teknik yönden müdahalesi zor cihazlar olması, klima servislerinin gerekliliklerini önemli hale getirmektedir. Klimalar hayatımız ve konforumuz için vazgeçilmez bir noktaya gelmişlerdir. Bu nedenle klima servisi hizmetleri de oldukça önemli olmaktadır.

Yahşi klima servisi olarak kapsamında periyodik dönemlerde bakıma sokulmalıdır. Bakıma sokulmayan klimalar, zamanla vazifesini iyi yapamayacak ve belki de arızalanacaktır. Klimaların kullanım özelliğini kaybetmemesi ve daha iyi çalışması için klima servisi hizmeti sunan firmamızdan yardım alabilirsiniz. 7/24 ve acil klima servisi hizmeti sunmaktayız. Bodrum da 1 yıl yedek parça garantili hizmet sunmaktayız. Vestel veya Arçelik marka klimaların tamirini yapmaktayız. Midea General veya electra gibi cihazların tamir hizmetini de sunmaktayız. Toshiba veya Daikın marka cihazların satışını yapmaktayız. Vrf veya merkezi sistem klimaların yıllık bakımlarını yapmaktayız.

Dört mevsim boyunca kullanılma özelliğine sahip klimalar, çalıştığı ortamdaki havanın yoğunluğunu değiştirir. Yazın havayı serinleten, kışın içimizi ısıtan klimalar, soluduğumuz havayı etkilemekte olduğu için, klimanın temizliğine çok dikkat edilmelidir. Firmamız, Şile’deki ev ve iş yerlerinde kullanılan klimaların bakımını yapmakta ve bu kapsamda klimaları temizlemektedir. Split veya multi split klima bakımlarını yapmaktayız. Duvar tipi klima bakımlarını titizlikle yapmaktayız.

Önerilen makaleler