Telefon

0538-393-1397

E-posta

mkasogutma@gmail.com

Açılış saatleri

7/24 Kesintisiz Hizmet

Silivri Klima Servisi Klimalara gerçekleştirilecek olan periyodik bakım cihazın hem performansının olumlu etkilenmesine destek olurken hem de arızalar ile daha az karşılaşılmasına destek olmaktadır. Cihazının ömrünün uzamasında da bakımlar etkili olması sebebi ile uzun vadede sizlere avantaj sağlar. İstanbul klima servisi olarak tüm klima marka ve modellerin bakım işlemlerini konusunda uzman ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz. Klima bakım işlemleri için firmamıza başvurunuzu iletmeniz yeterlidir.

Klima bakım ve onarımlarında ihtiyaç duyulan parça değişim işlemlerinde orijinal yedek parça kullanmakta olup, bir yıl ücretsiz işçilik garantisi veriyoruz.  Silivri başta olmak üzere İstanbul’un geneline hizmet veren kurumsal firmamız, müşteri memnuniyeti faaliyet göstermektedir.

Silivri  Klima cihazları ortamlarda istenen hava değişimin kısa sürede edinilmesini sağlayan önemli ürünlerdir. Değişen marka ve model seçimleri üretimi  alım işlemlerinde ise ihtiyacınıza uygun olan tercihe yer açabilirsiniz. Gerçekleştirdiğiniz klima alım işlemleri sonrasında ürün kullanımın avantajlarını edinmenin ayrıcalığına varabilirsiniz. 9,000 btu veya 12,000 btu gaz dolumu 2020 yılı için 350 tl dir. 18,000 btu veya 24,000 btu klima gaz dolumu 2020 yılı için 450 tl dir.

Klima cihaz alım işlemleri sonrasında ürün montajının deneyimli ekip tarafından profesyonel hizmet ile yapılmasının yanı sıra ürün için son derece önem taşıyan bakım hizmeti içinde firmamızdan gerekli desteği alabilirsiniz. Silivri Klima servisi olarak 7/24 Hizmet vermekteyiz. Bunun dışında aynı gün servis imkanı sağlamaktayız. Split veya multi split klima tamiri yapmaktayız. Klima bakımları için anlaşmalar yapmaktayız. Klima bakımları yılda 1 defa yapılması gerekmektedir.

Önerilen makaleler