Telefon

0538-393-1397

E-posta

mkasogutma@gmail.com

Açılış saatleri

7/24 Kesintisiz Hizmet

Milas Klima Servisi Garantili Çalışan firmamız rakiplerinden üstün olarak anlaşmalı hizmet sağlamaktadır. İstanbul klima servisi Vrf sistemlerin montajı bakımını tamirini yapıyor bakım teklifleriyle üst düzey hizmet sağlıyor. Duvar tipi , salon tipi , kaset tipi , kanallı ( kaset tipi ) , Chiller , ısı pompası , Vrf , Vrs , Vrv ve Merkezi sistem olan klimaların Bakımı , Montajı , Tamiri (onarımı), Satış , ikinci el (2.el) Klima Satışı gibi işlemleri yapan firmamız sizlere kurumsal hizmet sağlamaktadır.

Garantili İşlem yapan firmamız parçalara 1 yıl garanti olanağı sunmaktadır. firmamızda tüm klima modellerinin bakımını ve onarımını yapıyoruz. İstanbul Klima düzeneklerinin düzenli bir şekilde çalışması için rutin kontrollerinin klima servisi tarafından yapılması gereklidir. Klima servisi firmamızda klima bakım, onarım en kaliteli teknik makinelerle birlikte sıfır konuma getiriyoruz. Klima günümüzde birçok alanda tercih edilen önemli bir eşyadır. Ev, işyeri, ofis, okul, hastane gibi kurumlarda tercih edilen klimalarınızın her türlü arıza işlemleri için kalifiye bir çalışma yapan klima servisimizi tercih ediniz.

Yaz aylarında serin hava kış aylarında ise sıcak hava iletimi sağlayan klimalar her evin ya da işyerinin vazgeçilmez bir eşyasıdır. Milas klima servisi firmamızda son trend olan teknolojik tüm klima markalarının bakımını ve onarımını yapıyoruz. Klima sektöründe her daim en nitelikli ve en kalıcı hizmeti veriyoruz. Yaz mevsimlerinde oluşan sıcak havalarda ihtiyaç duyulan klimaların rutin olarak bakıma alınması için nitelikli klima servislerinden hizmet almak önemlidir.

Milas Klimacı Veya Tamircisi

Bodrumda klimacı

2021 yılı Gaz dolumu fiyatları veya Montaj fiyatları

Bununla birlikte 2021 yılında sökme takma fiyatları olarak 450 tl den başlamaktadır. Salon tipi veya kaset tipi klimaların sökme takma fiyatları değişkenlik gösterir. Split Veya Multi split klimaların sökme Takma Fiyatları Yakın aralıktadır.

Klima Sökme Takma Fiyatları 2021 yılı için 400 tl den yapılmaktadır. Bunun dışında vrf klima sökme takma hizmeti de vermekteyiz. Merkezi sistem klimara da bakıyoruz. Çiller ve ısı pompası gibi cihazların genel bakımlarını ve tamir hizmetini de vermekteyiz. 7/24 ve Acil Klima Servisi hizmeti vermekteyiz.

Önerilen makaleler