Telefon

0538-393-1397

E-posta

mkasogutma@gmail.com

Açılış saatleri

7/24 Kesintisiz Hizmet

Konacık Klima Servisi Üniteyi antenlerden ve televizyon, radyo, ev güvenlik sistemleri, dahili telefon sistemleri veya telefonlar için kullanılan güç veya bağlantı hatlarından en az (1,0 m) uzağa kurun. Olası su akıtma durumlarında yangın çıkar. Bu kaynaklardan gelen elektriksel gürültü, klimanız için çalışma sorunlarına neden olur. Kartal Klima servisi 7/24 Klima Servisi hizmeti vermektedir. Bununla birlikte Acil klima Servisiyiz. 1 yıl yedek parça garantili çalışan firmamız Kurumsal hizmet vermektedir. Kartal klima tamircisi ve Kartal Klima Tamiri olarakta tanınan firmamız En hızlı klima servisidir. Arçelik beko Lg bosch Toshiba Daikın Siemens Samsung Demirdöküm Midea General Gibi Markalara hizmet vermektedir. 9,000 12,000 18,000 24,000 48,000 btu klima Gaz dolumu servisi olarakta hizmet vermekteyiz. Bununla birlikte Klima sökme Takma Yer değişimi dış ünite değişikliği gibi hizmetler sunmaktayız.

sayesinde artık daha güvenli ve sağlıklı klima kullanma şansına erişeceksiniz. Klimalar sadece yaz aylarında değil, kış aylarında da kullanılan cihazlar olduğu için bakımları ihmal edilmemelidir. Yaz aylarında serinlemek amacıyla sürekli çalışan klimalar, her ne kadar sıcak havayı serin bir havaya çevirmesi gibi faydası bulunsa da bazı zararlı yönleri de vardır. Bunlara dikkat edilmediği takdirde olumsuz etkiler görülür. Örneğin; klimalar çalışırken etrafa verdikleri görünmeyen toz parçacıkları ve zararlı hava insan sağlığına olumsuz etkiler de bulunur. Bu sebeple klima bakımının vaktinde yapılması ve ihmal edilmemesi gerekir. Konacık Klima Servisi olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.

Salon tipi veya kaset tipi gaz dolumu 2021 yılı için 600 tl den başlamaktadır. Split veya multi split klima gaz dolumu 2021 yılı için 450 tl den başlamaktadır.

Önerilen makaleler