Telefon

0538-393-1397

E-posta

mkasogutma@gmail.com

Açılış saatleri

7/24 Kesintisiz Hizmet

Hakkımızda bahsetmek gerekirse İstanbul bölgesi kurumsal ve Garantili Çalışan firmamız rakiplerinden üstün olarak anlaşmalı hizmet sağlamaktadır. İstanbul klima servisi Vrf sistemlerin montajı bakımını tamirini yapıyor bakım teklifleriyle üst düzey hizmet sağlıyor. Duvar tipi , salon tipi , kaset tipi , kanallı ( kaset tipi ) , Chiller , ısı pompası , Vrf , Vrs , Vrv ve Merkezi sistem olan klimaların Bakımı , Montajı , Tamiri (onarımı), Satış , ikinci el (2.el)  Klima Satışı gibi işlemleri yapan firmamız sizlere kurumsal hizmet sağlamaktadır. Garantili İşlem yapan firmamız parçalara 1 yıl garanti olanağı sunmaktadır.

7/24 | KLİMA BAKIM SERVİS İstanbul Klima Servisim Avcılar

Klima Servis konusunda uzman ekiplerimizle sizlere özel klima servisi hizmeti sunmaktayız. İstanbul Klima servis ile ilgili herhangi bir problem yaşarsanız bizimle iletişime geçiniz. İKS kombi tamir işleri için ve İKS kombi arıza kodları ile ilgili bize danışmanız yeterlidir.

İstanbul’un her ilçesine Klima servisiolarak günün her saati sizlere teknik destek hizmeti sunmaktadır.
İstanbul Klima montajı bakımı kış ayları gelmeden, yani eylül ve ekim aylarında yaptırmanızı tavsiye ederiz. Özellikle kombi çalışıyor ama petekler ısınmıyor ise problem var demektir. Uzun yıllar boyunca çalışan kombi ve peteklerin içerisindeki çamur tabakası, zamanla suyun sirkülasyon yapmasına engel olur. Özellikle petek bakımı yapılmamış cihazlarda sıkça karşılaşılan problemdir. Bu olay sizin doğal gaz faturanızın iki katı olmasını sağlar.

hakkımızda

İstanbul Klima servisi olarak, hizmet verdiğimiz tüm ilçe ve semtlerde özel servis hizmeti sunmaktadır. İstanbul Klima servis olarak biz ev ve iş yerlerindeki kombi ve klima cihazları periyodik olarak bakımını yapmaktayız. İstanbul servisi, ve bakımınızı zamanında ve uzman ekipler tarafından yapılırsa mağdur duruma kalmazsınız.

Klimanız çalıştırdığınızda fatura da yüksek geliyor fakat ısınma problemi varsa petek tesisat temizliği yani radyatör temizliği yapılması gerekmektedir. Bu işlemi yaparken petekleri sökmeden, evinizin içerisi pislik ve çamur olmadan uzman ekibimiz tarafından yapılacaktır.
Yapılan işlemler ve verilen garanti süreleri kendi servisimiz tarafından sağlanmaktadır.