Telefon

0538-393-1397

E-posta

mkasogutma@gmail.com

Açılış saatleri

7/24 Kesintisiz Hizmet

Gümüşlük Klima Servisi Klimalar hayatımızın vazgeçilmezi olduğundan dolayı Gümüşlük klima servisi firmalarına oldukça fazla sorumluluk düşmektedir. Klimaların sorunsuz bir şekilde uzun süreler boyunca çalışması, az arıza çıkarması, kullanım ömrünün uzaması gibi faydalar klima servisleri eli ile sağlanır.

Klimalar son teknolojiyi kullanan oldukça karmaşık cihazlardır ve bu nedenle Bodrum Klima Servisi gibi firmaların teknik desteğine ihtiyaç duyarlar. Klimaların karmaşık yapısı nedeni ile birçok insan klima bakımı ve tamiratı konusunda yetkin klima servislerini tercih ederler. Klimalar karmaşık oldukları kadar işlevsel bir yapıya da sahiptirler. Klimaların işlevsel yönleri hava sirkülâsyonunu sağlaması, havayı nemlendirmesi, havadaki zararlı partikülleri yok etmesi, havadaki toz zerreciklerini elimine etmesi şeklindedir.Klima bakım onarım Arıza işlemleri için randevu oluşturabilirsiniz Kurumsal Anlaşmalar için mail atabilirsiniz.
İstanbul Klima Servisi olarak Kurumsal klima hizmeti sağlamaktayız. Klima montaj Klima bakım Klima arıza Klima onarım işlemleri 7/24 ve acil olarak yapılmaktadır. Anlaşmalı kurumsal olan servisimiz İstanbul’un en iyi Klima Servisidir.

Gümüşlük Klima Tamircisi veya Bakımı

klimalarda Bodrum klima servisi gibi firmalara ihtiyaç hissederiz. Elektrikli aletler genel itibari ile hareketli parçalardan oluşur. Bu hareketli parçalar zamanla aşınır ve bozulur. Bu aşınmanın önüne geçmek ve klimalarda kullanılan hareketli parçaların ömrünü uzatmak için klima servisi hizmeti sunulmaktadır. Ülkemizde çok sayıda klima servisi bu alanda hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini esas alan, klimaların bakım, onarım ve tamiratından sorumlu teknik desteğe verilen isimdir. Genel tanımı bu şekilde olmakla birlikte klima servislerinin sunduğu hizmetler daha fazladır. Klimaların montajından, elektrik kaçaklarının kontrolüne varıncaya değin bir yığın hizmet klima servisleri tarafından gerçekleştirilir. Müşteri memnuniyetini esas alan, klimaların bakım, onarım ve tamiratından sorumlu teknik desteğe verilen isimdir. Genel tanımı bu şekilde olmakla birlikte klima servislerinin sunduğu hizmetler daha fazladır. Bunların dışında klima servisi olarak 7/24 ve Acil hizmet garantisi sunmaktayız.

Vrf veya çiller bakımlarında bakım anlaşmaları yapılmaktadır.9,000 btu veya 12,000 btu klima gaz dolumlarını yapmaktayız. 18,000 btu veya 24,000 btu gaz dolumlarını da yapmaktayız. Bunun dışında 7/24 hizmet vermekteyiz. Salon tipi veya kaset tipi klimaların gaz dolumunu yapmaktayız. İstanbul geneli hizmet vermekteyiz. Bunun dışında Muğla ve izmir servisimiz de vardır. Klima Tesisat Çekim işlemleri İçin İstanbulda bulunan firmamız garantili olarak tesisat döşeme işlemleri yapmaktayız. İstanbul Klima Tesisat İşlemleri İçin en doğru zaman İnşaat Halinde ki zamandır. İnşaat halinde ki Villa, Otel ,Hastane gibi yerlere tesisat çekim işlemleri yapıyoruz.  Gün ışığını doğrudan almayacak yer seçilmelidir. Rutubetli bir yere yerleştirilmemelidir. Ünitenin ağırlığını kaldıracak bir yere kurulması gerekir. Elektrik hattının ve boruların dış ünitenin kurulacağı yere yakın mesafede olması gereklidir.

Önerilen makaleler