Telefon

0538-393-1397

E-posta

mkasogutma@gmail.com

Açılış saatleri

7/24 Kesintisiz Hizmet

Gümbet Klima Servisi En hızlı 2021 senesi için klima servisiyiz. Kurumsal hizmet vermekteyiz. Garantili hizmet vermekte olup 1 yıl yedek parça garantisi sunmaktayız. Arıza işlemleri 1 yıl parça garantili olarak yapılmaktadır. Bodrum Klima Servisi firmamız 7/24 ve acil Klima servisi hizmeti vermektedir. Arıza işlemleri firmamız tarafından listelenmektedir. Klima Montajı Arıza işlemlerinden sonra olabilecek problemlerden dolayı firmamız müşterilerini çok önemsemektedir. 48,000 btu veya 60,000 btu klima gaz dolumu 2021 yılında 800 tl den yapılmaktadır.

Klima bakım onarım Arıza işlemleri için randevu oluşturabilirsiniz Kurumsal Anlaşmalar için mail atabilirsiniz. Bodrum Klima Servisi olarak Kurumsal klima hizmeti sağlamaktayız. Klima montaj Klima bakım Klima arıza Klima onarım işlemleri 7/24 ve acil olarak yapılmaktadır. Anlaşmalı kurumsal olan servisimiz İstanbul’un en iyi Klima Servisidir. Klima montaj işlemlerini için bizi arayın Klima montaj fiyatları için bize mail atabiliriz telefonla veya Whatsapp üzerinden fiyat alabilirsiniz. Gümbet klima servisi olarak 3 saat içinde hızlı servis olarak çalışmaktayız. Otel veya Apartlar için özel anlaşmalar yapmaktayız.

2021 yılı için klima fiyat listesi için bizimle iletişime geçiniz. ÖZel Bakım anlaşmaları yapılmaktadır. Yılda 1 yapılması gerek bakımlar için Anlaşmalar ve sözleşmeler yapmaktayız.  hizmet verdiğimiz tüm ilçe ve semtlerde özel servis hizmeti sunmaktadır. Bodrum’un her ilçesine Klima ve Kombi servisi olarak günün her saati sizlere teknik destek hizmeti sunmaktadır. Gümbet Klima servis ile ilgili herhangi bir problem yaşarsanız bizimle iletişime geçiniz. 9,000 btu veya 12,000 btu klimaların montajını ve yer değişimini yapmaktayız. Klima yana kaydırma hizmeti de vermekteyiz.

Önerilen makaleler