Telefon

0538-393-1397

E-posta

mkasogutma@gmail.com

Açılış saatleri

7/24 Kesintisiz Hizmet

Göltürkbükü Klima Servisi gibi servis elemanlarınca bakımı yapılan klimaların birçok özelliği vardır. Havayı iyonize ederek ciğerlerimiz için zararlı olan havadaki toz zerreciklerinin imha edilmesi, insanın yaşayabileceği nem ortamının sağlanması klimaların yapabildiklerinden bir kısmıdır. Yazın serinleme kışın ise ısınma amacı ile kullanılan klimalar esasen havanın ısısının belirli bir değerde tutulması ve hava sirkülâsyonunun gerçekleştirilmesini sağlarlar. Bodrum geneli 7/24 Klima Servisi hizmeti vermekteyiz. Bodrum klima servisi olarak aynı gün servis imkanı sağlamaktayız. Yılda 1 defa bakım yapılması sağlık için çok önemlidir.

Türkbükü Klima Servisi ve Arıza çözüm Merkezi

Ev ve iş yeri gibi pek çok alanda kullanılan klimaların bakımı insan sağlığı için çok önemlidir. Gözle görülmese de bu alanlarda pek çok partikül ve toz parçaları yer alır. Bu etkenler düzenli olarak kontrol altına alınmalı ve işinde uzman bir servis elemanı tarafından denetlenmelidir.

Düzenli kontrol yapılmadığından insan sağlığına zarar verme potansiyeli olan bu zararlı maddeler klimanın önünde bulunan filtreden geçerek ortamda bakteri oluşmasına olanak sağlar. Böylelikle siz farkına varmasanız da evinizde veya iş yerinizde bulunan klimanız ortama pis bir hava üfler. Bu durumda işini profesyonel yapan bir klima servis firmasından destek almanızı öneririz. Vestel veya Arçelik marka klimaların tamirini yapmaktayız. Vrv veya Vrs marka klimaların bakımlarını yapmaktayız. Bunun dışında chiller gibi büyük cihazlara da bakmaktayız. Merkezi sistem olan vrf veya ısı pompası gibi klimalara da bakmaktayız. Yıllık bakım anlaşmaları veya periyodik bakım anlaşmaları yapmaktayız.
Kanallı veya yer tavan tipi klimaların satışı ve montajını yapmaktayız. Aynı gün servis imkanı sağlamaktayız. Göltürkbükü Klima Servisi Kurum ve garantili hizmet vermektedir.

Önerilen makaleler