Telefon

0538-393-1397

E-posta

mkasogutma@gmail.com

Açılış saatleri

7/24 Kesintisiz Hizmet

Büyükçekmece Klima Servisi

19 Mayıs Klima Servisi

Klima servisi hizmeti veren ekiplerimiz Büyükçekmece bölgesinde en iyi ve kaliteli hizmeti verebilmek için 7/24 çalışmaktadır. Klimanızın gaz dolumlarını, klima arızalarını, Klima montajı ve daha birçok klima işlemlerini kurumsal firmamız uzman ekiplerimizin de desteği ile sizlere uygun fiyattan sunmaktadır. Klimanızın gazı bittiğinde klimanızdan verim alamazsınız. Klimanız ısıtma ve soğutma işlemini yapamaz ve çalışmaz. Klimaların gazı bittikçe klimanıza uygun gaz doldurularak sağlıklı bir şekilde çalışması sağlanır. Gazı bitmediyse ve yine de arıza kodları veriyorsa yapılması gereken işinde uzman bir ekip çağırarak klimanızın arızasının ne olduğunu bulmak gerekir. Arıza verildiğinde yine de çalıştırılan klimalar bir süre sonra basit bir arıza olmaktan çıkar ve klimanızın diğer parçalarına da zarar verir. Bu zararın önüne geçmek için uzman ekiplerimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

Ahmediye Klima Servisi

Alkent 2000 Klima Servisi

Atatürk Klima Servisi

Bahçelievler Klima Servisi

Celaliye Klima Servisi

Cumhuriyet Klima Servisi

Çakmaklı Klima Servisi

Çakmaklı mahallesi klima servisi olarakmontaj hizmeti vermekteyiz.  Duvar tipi, Salon tipi, Vrf cihaz kurulumları ve montajlarını yapmaktayız. Klimanızdan iyi verimi alabilmeniz için klimanızın montajının yapılacağı yerin çok önemi vardır.  En önemlisi Yanlış yere montaj yapılan klimalar belirli bir alanı ısıttığı gibi diğer alanları ısıtmayabilir. Klima montajında uzman servis ekiplerimiz sizin için en iyi yeri seçecek ve montajını sağlıklı bir şekilde yapacaktır. Duvar tipi klimalar ev tipi klima olarak da bilinir. Risk grubuna girmemesi için diğer beyaz eşyalardan uzak bir yere montajı yapılmalıdır.

 

Salon tipi klimalar ise daha çok iş yeri veya yemekhane gibi geniş alanlarda kullanılan ve verimi geniş alanlarda daha iyi olan klimalardır. Bu tip klimaların montajı ev tipi klimalara göre daha önemlidir. Salon tipi klimaların montajı güvenilirlik ve sağlıklı çalışabilmesi açısından uzman ekiplerimizden destek alarak montajını yaptırabilirsiniz. Aynı gün içerisinde servis kaydı oluşturarak montaj ve arıza gibi durumları anında çözebilirsiniz.

Mimarsinan Klima Servisi

Mimarsinan mahallesi klima servisi olarak vrv-vrf tipi klimaların montajını, bakımını ve arıza çözümü hizmetini en kaliteli şekilde sizlere sunmak için servis ekiplerimiz 7/24 hizmet vermektedir. Vrf tipi klimalar genellikle Hastane, Okul, Otel, Çok odalı binalar ve İş yerlerinin vazgeçilmez tercihidir. Bu tip klimaların verimi yüksek olup enerji harcaması ise düşüktür.

Dizdariye Klima Servisi

Ekinoba Klima Servisi

Fatih Klima Servisi

Güzelce Klima Servisi

Hürriyet Klima Servisi

Kamiloba Klima Servisi veya klima bakımı

Karaağaç Klima Servisi veya klima tamiri

Kumburgaz Klima Servisi veya klima alım satım ikinci el 2.el

Mimaroba Klima Servisi veya klima satışı

Murat Çesme Klima Servisi veya klima demontajı

Pınartepe Klima Servisi veya klima montajı

Sinanoba Klima Servisi veya klima yer değişimi

Türkoba Klima Servisi veya klima sökme takma servisi

Ulus Klima Servisi veya klima tamircisi

Yenimahalle Klima Servisi Veya klima kart tamiri

 

Önerilen makaleler