Telefon

0538-393-1397

E-posta

mkasogutma@gmail.com

Açılış saatleri

7/24 Kesintisiz Hizmet

Akyarlar Klima Servisi Klimalar bulunduğumuz ortamın havasını değiştirirler ve bu nedenle Akyarlar Klima servisi gibi firmalara ihtiyaç duyarız. Klimalar teknik anlamda anlaşılması zor aygıtlar olduklarından dolayı teknik destek gerektirirler. Bu aygıtların düzenli olarak çalışması, bulunduğumuz ortamdaki konforun zedelenmemesi için klima servislerinden hizmet alabiliriz. Bodrum klima servisi olarak 7/24 hizmet vermekteyiz. Bununla birlikte aynı gün servis imkanı sağlamaktayız. Midea veya General Marka klimaların tamirini yapmaktayız. Toshiba veya Daikın marka klimaların bakımını yapmaktayız. Bodrum geneli hizmet vermekteyiz. Vrf veya merkezi sistem klimaların yıllık bakımlarını yapmaktayız. Aynı zamanda tamirini de yapıyoruz. Yıllık bakım anlaşmaları yapmaktayız. İşyerleri için yılda 2 defa bakım yapılması gerekir.

Split veya multi split klima satışımız mevcuttur. Duvar tipi olan bu klimalar genelde evler için kullanılır. 2021 yılı montaj fiyatları için bizi arayın.

Klima Servisi tek bir iş yapmaz. Yaptıkları işler oldukça çeşitlidir. Örneğin klima alırken, ev taşındığında klimanın nereye takılacağı konusunda tereddüde düştüğümüzde, klima çalışırken çok ses çıkarıyor ise klima servisleri işin içine girerler.

Klima servisleri hizmetleri genel anlamda klimanın az sesli hatta sessiz bir şekilde çalışması için yapılan hizmetleri kapsar. Klimaların elektrik harcarken tasarruflu olması, az elektrik ile çok iş yapması gibi fonksiyonlar klima servisi hizmetleri kapsamına girer. Özellikle elektrik faturalarının katlanarak geldiği kış aylarında klimaların da az elektrik tüketmesi beklenen bir durumdur. Elektrik tasarrufu sağlamak için klima bakımı yaptırmak amacıyla klima servislerine müracaat ederiz. Klima servisleri bu tür nedenlerden dolayı oldukça önemli ve ekonomik açıdan kendini amorti eden hizmetler vermektedirler.

Önerilen makaleler